Części do rozrzutnika obornika

Stosujesz na swoim polu obornik, ale dostrzegasz, że Twój rozrzutnik z czasem przestał pracować z pierwotną wydajnością. To może świadczyć o wyeksploatowaniu jego elementów. Sprawdź naszą ofertę części do rozrzutnika obornika i wybierz produkty, których potrzebujesz do usunięcia usterki i przywrócenia maszyny do właściwego stanu technicznego.

Posiadamy w naszej ofercie między innymi:

  • obudowy, pokrywy,
  • grzebienie,
  • koła

Wszystkie produkty pochodzą ze sprawdzonych źródeł. Są to egzemplarze nowe, wytworzone z wysokiej jakości materiałów oraz zgodnie z obowiązującymi normami.

Proste i wydajne rozrzucanie obornika

Obornik to nawóz ceniony ze względu na swoje walory odżywcze, uniwersalność oraz stosunkowo niski koszt pozyskania. Powszechnie w gospodarstwach aplikuje się go przy pomocy rozrzutnika. Jak każde urządzenie mechaniczne, również rozrzutnik obornika narażony jest na różnego rodzaju mniejsze lub większe usterki. Na szczęście wiele z nich można usunąć i zapobiegać ich powtórnemu wystąpieniu poprzez zastąpienie wyeksploatowanych części nowymi. Warto zaopatrzyć się w te produkty, by uniknąć przestojów w pracy na polu i zmniejszyć ewentualne straty finansowe.

Pokazano 1-24 z 61 pozycji

Filtruj według

Cena
Producenci
Producent
Filtruj
Produkt został dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównania

Strona wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności