Zwijane węże pneumatyczne

Instalacje pneumatyczne to powszechnie stosowane rozwiązanie do zasilania różnego rodzaju urządzeń, takich jak narzędzia czy pistolety lakiernicze. Aby współpraca instalacji z tym sprzętem była możliwa, konieczne jest połączenie ich – w tym celu wykorzystuje się między innymi zwijane węże pneumatyczne.

Nasza oferta obejmuje bardzo szeroki wybór węży pneumatycznych od sprawdzonych producentów, takich jak marki Awtools, Jonnesway, Yato czy Vorel, między innymi:

  • węże spiralne,
  • węże na zwijaku,
  • węże hybrydowe,
  • węże zbrojone.

Wszystkie produkty wykonywane są z wytrzymałych tworzyw sztucznych i posiadają fabrycznie zakute szybkozłącza.

Zalety węży pneumatycznych

Węże pneumatyczne zapewniają solidne połączenia instalacji sprężonego powietrza z zasilanymi nim narzędziami. Są niezwykle trwałe i wytrzymałe, wykazują wysoką odporność na niekorzystne czynniki zewnętrzne, takie jak zmienna temperatura, promieniowanie ultrafioletowe czy kontakt z różnymi substancjami chemicznymi. To czyni z nich idealne rozwiązanie dla warsztatów samochodowych i zakładów produkcyjnych, gdzie łatwo o uszkodzenia. Węże na zwijakach są ponadto łatwe w użytkowaniu, nie plączą się pod nogami i nie stwarzają zagrożenia dla bezpieczeństwa osób przebywających w pobliżu.

Pokazano 1-24 z 88 pozycji
Produkt został dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównania

Strona wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności