Kamienie do szlifowania

Szlifowanie to metoda precyzyjnej obróbki, która pozwala nadać obrabianemu materiałowi pożądane właściwości pod względem kształtu i wymiarów. Jest również niezbędna w procesie przygotowywania materiału do dalszej obróbki, np. pokrywania różnego rodzaju powłokami. Skutecznym narzędziem do szlifowania tworzyw o wysokiej twardości i jednocześnie kruchych - takich jak cegły, beton, asfalt czy metal - są kamienie do szlifowania.

Posiadamy w naszej ofercie wiele rodzajów kamieni szlifierskich, różniących się między sobą wymiarami,  kształtem, ziarnistością, przeznaczeniem czy rodzajem zastosowanego spoiwa. Poza kamieniami do szlifierek stołowych sprzedajemy również ściernice trzpieniowe i zestawy szlifierskie. Dostępne w sprzedaży artykuły pochodzą od uznanych producentów, takich jak marka Vorel, Norton czy Awtools.

Zalety kamieni do szlifowania

Wysokiej jakości kamienie szlifierskie w połączeniu z odpowiednim sprzętem – szlifierką bądź stołem szlifierskim – pozwalają z dużą dokładnością nadawać obrabianym materiałom odpowiednie właściwości i estetykę. Jednocześnie nie przyczyniają się do ich uszkodzenia, na przykład pod postacią pęknięć. Dzięki nim możliwe jest znaczące skrócenie czasu przygotowania materiału do dalszej obróbki i zabezpieczenia go przed niesprzyjającymi warunkami.

Pokazano 1-24 z 98 pozycji
Produkt został dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównania

Strona wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności