Trzypunktowy układ zawieszenia

Trzypunktowy układ zawieszenia to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia każdego ciągnika rolniczego. To właśnie za jego pośrednictwem do ciągnika można podłączyć cały szeroki wachlarz maszyn rolniczych, takich jak pługi, kultywatory, siewniki oraz wiele innych. Trzypunktowy układ zawieszenia (TUZ) składa się z wielu pomniejszych elementów, z których każdy może mieć istotny wpływa na jego prawidłowe działanie.

Nasza oferta obejmuje różnego rodzaju części zamienne do trzypunktowego układu zawieszenia, takie jak:

  • przetyczki z pierścieniem,
  • kule łączników dolnych i górnych,
  • kule z kołnierzem,
  • łączniki centralne,
  • haki łączników.

Gwarantujemy, że wszystkie oferowane przez nas produkty są nowe, wykonane zgodnie z obowiązującymi normami i pochodzą od sprawnych źródeł, takich jak producent sprzętu rolniczego CBM Italy.

Zadbany TUZ to bezpieczne połączenie maszyn

Od sprawności trzypunktowego układu zawieszenia w dużej mierze zależy sprawność łączonych z ciągnikiem maszyn. Jest on również odpowiedzialny za bezpieczeństwo takie połączenia – niespodziewane awarie mogą prowadzić do uszkodzenia zarówno ciągnika, jak i dodatkowego wyposażenia. Kontrola stanu TUZ oraz wymiana jego elementów w miarę zużywania się ich to najskuteczniejsza metoda dbania o bezpieczeństwo i unikania drogich napraw.

Pokazano 1-24 z 26 pozycji

Filtruj według

Cena
Producenci
Producent
Filtruj
Produkt został dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównania

Strona wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności