Paski klinowe do maszyn

Paski klinowe to wciąż bardzo popularne, powszechnie rozwiązanie w maszynach rolniczych, stosowane do przenoszenia mocy silnika. Spotyka się je między innymi w gniotownikach, kosiarkach, sieczkarniach, młockarniach i wielu innych urządzeniach stanowiących standardowe wyposażenia gospodarstw rolnych.

W naszej ofercie znaleźć można szeroki wybór wysokiej jakości pasów klinowych przeznaczonych do urządzeń marek Claas, Case, New Holland, a także do ciągników Ursus C-360. Wszystkie sprzedawane przez nas produkty są wytwarzane zgodnie z obowiązującymi normami prawnymi, w ich produkcji stosuje się wysokie jakości tworzywa sztuczne.

Zalety pasów klinowych

Paski klinowe cieszą się wciąż sporym uznaniem – mimo dostępności innych rozwiązań do przenoszenia mocy – charakteryzują się bowiem płynną pracą. Świetnie radzą sobie również z minimalizowaniem powstających drgań. Szczególnie dobrze spiszą się one przy przenoszeniu mocy silnika na dużych odległościach. Wybierz pas klinowy odpowiedni do Twoich maszyn i ciesz się ich bezawaryjną pracą przez długi czas.

Pokazano 1-24 z 40 pozycji

Filtruj według

Cena
Producenci
Szerokość
Długość
Producent
Filtruj
Produkt został dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównania

Strona wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności