Dętki do opon rolniczych

Opony ciągników i maszyn rolniczych narażone są na działanie wielu potencjalnie szkodliwych czynników. Wysokie obciążenia, praca w trudnym terenie, wystające z ziemie kamienie i ostre przedmioty – wszystko to stanowi zagrożenie dla ogumienia, a także dla znajdującej się w środku opony dętki. Sprawdź naszą szeroką ofertę wysokiej jakości dętek do opon rolniczych i spraw, żeby praca była wygodna i bezpieczna, zarówno dla Ciebie, jak i dla Twojego ciągnika.

Producentem znajdujących się w naszej ofercie dętek jest firma Kabat. Dętki dostępne są w różnych rozmiarach – zapraszamy do kontaktu w celu dobrania produktu odpowiedniego do danej opony.

Komfort jazdy, sprawność w każdych warunkach

Aby opona ciągnika lub innej maszyny rolniczej zachowała swoje właściwości, musi w niej panować odpowiednie ciśnienie powietrza. To właśnie zadanie dętki, która jednak jest podatna na uszkodzenia w wyniku przebicia. Uszkodzoną oponę należy jak najszybciej wymienić na nową. Wysokiej jakości dętka nie tylko poprawia parametry pracy opon (np. kontrolę trakcji i amortyzację) ale również powoduje, że spadają opory toczenia – a to przekłada się na mniejsze spalanie benzyny podczas pracy.

Pokazano 1-24 z 101 pozycji

Filtruj według

Cena
Producenci
Średnica felgi [cal]
więcej... mniej
Producent
Zawór dętki
Filtruj
Produkt został dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównania

Strona wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności