Smary do maszyn rolniczych

Smar to jeden z najważniejszych płynów eksploatacyjnych każdej maszyny rolniczej, w której wzajemny ruch elementów powoduje powstawania tarcia. Wysokiej jakości produkty są w stanie skutecznie redukować ten czynnik

W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór smarów do maszyn rolniczych od marek takich jak Agrifarm, FUCHS, Renolit. Posiadamy również smary od koncernu Orlen. Wszystkie produkty powstają w zgodzie z obowiązującymi w Polsce normami jakościowymi.

Smarowanie a bezpieczeństwo maszyn

Równomierne zabezpieczanie maszyn rolniczych przy pomocy dedykowanych smarów jest niezbędne dla ich prawidłowego działania. Smar pokrywa powierzchnie ruchomych elementów i minimalizuje tarcie powstające w czasie ich pracy. W ten sposób zapobiega również nadmiernemu nagrzewaniu się całego układu, które mogłoby doprowadzić do odkształcenia lub naruszenia struktury elementu. Krótko mówiąc, smar chroni maszyny rolnicze przed uszkodzeniami w wyniku zatarcia – ponadto chroni przed rdzą oraz oczyszcza z różnego rodzaju osadów. Korzystanie z nich przyczynia się więc do obniżenia kosztów eksploatacji oraz usprawnia pracę urządzeń. 

Pokazano 1-13 z 13 pozycji

Filtruj według

Cena
Producenci
Pojemność
Producent
Filtruj
Produkt został dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównania

Strona wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności