Szybkozłącza hydrauliczne

Instalacje hydrauliczne wykorzystywane są powszechnie w technologiach rolniczych. Przy ich pomocy łączy się ciągniki z różnego rodzaju wyposażeniem dodatkowym. Takie łączenia muszą być nie tylko trwałe, ale również proste i łatwe w obsłudze. Dlatego w ich charakterze wykorzystuje się tak zwane szybkozłącza.

W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór produktów z kategorii szybkozłączy hydraulicznych – gniazd oraz wtyczek. Ich producentem jestem włoska marka FASTER. Szybkozłącza mogą być wykorzystywane w różnych instalacjach – w maszynach rolniczych, w technice komunalnej, w instalacjach działających na bazie oleju mineralnego oraz wielu innych. Są łatwe w obsłudze, odporne na działanie czynników zewnętrznych oraz wysokiego ciśnienia i niepodatne na zrywanie.

Bezpieczeństwo instalacji hydrauliczne

Łączenie przewodów to słaby punkt każdej instalacji hydraulicznej – ciśnienie płynów może doprowadzić do jego zerwania. Stosowanie wysokiej jakości szybkozłączy pozwoli zapobiec takim wypadkom, a także znacznie ułatwi pracę. Dzięki nim nie musisz poświęcać dużo czasu na przygotowanie wszystkich łączeń.

Gniazdo hydrauliczne Push&Pull ISO M22X1.5 gwint... Gniazdo hydrauliczne Push&Pull ISO M22X1.5 gwint... 2
  Dostępny
  Szybkozłącza hydrauliczne

  Gniazdo hydrauliczne Push&Pull ISO M22X1.5 gwint zewnętrzny FASTER

  189,00 zł
  Pokazano 1-11 z 11 pozycji

  Filtruj według

  Cena
  Producenci
  Producent
  Filtruj
  Produkt został dodany do ulubionych
  Produkt dodany do porównania