Siatka ochronna na pryzmy

Różnego rodzaju kiszonki to pasze bardzo cenione przez hodowców bydła czy trzody chlewnej – są bogate w substancje odżywcze, mają dobry smak i są stosunkowo tanie. Przygotowanie kiszonek wymaga zamknięcia ich pod folią kiszonkarską w silosach, belach lub pryzmach. Samo przykrycie folią nie wystarczy jednak do zabezpieczenia paszy przed czynnikami zewnętrznymi – do tego celu warto wykorzystywać siatkę ochronną na pryzmy.

W naszej ofercie dostępne są siatki ochronne w kilku różnych rozmiarach. Wszystkie warianty wykonywane są w 100% z polietylenu o wysokiej gęstości (HDPE), i o gramaturze 220 g/m2 – są wytrzymałe, trwałe, odporne na działanie czynników chemicznych i biologicznych. Można je z powodzeniem wykorzystywać przez nawet 10 lat.

Skuteczna ochrona kiszonki

Kiszonki przygotowuje się poprzez przykrycie części roślinnych – np. siana – nieprzepuszczającą wilgoci folią kiszonkarską. Folia ta jest jednak materiałem dość delikatnym, podatnym na rozerwanie. Dla pełnego bezpieczeństwa, pryzmy kiszonki należy przykryć siatką ochronną, która zabezpieczy folię przed uszkodzeniem w wyniku przecięcia, podziurawienia czy aktywności zwierząt – gryzoni lub ptaków. Siatka skutecznie chroni pryzmy również przed gradem, silnym wiatrem, temperaturą oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Stosowanie jej to gwarancja uzyskania wysokiej jakości kiszonki dla zwierząt.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Filtruj według

Cena
Producenci
Filtruj
Produkt został dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównania

Strona wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności