Siewniki do kukurydzy – lejek siewnika

Siewniki do kukurydzy zaliczają się do tych maszyn rolniczych, które muszą działaś z wysoką precyzją – w przeciwnym wypadku efektem jest niższa jakość plonów. Dlatego tak ważna jest odpowiednia eksploatacja oraz regularne serwisowanie, obejmujące między innymi wymianę zużytych lub uszkodzonych części. Szeroki ich wybór znajdziesz w naszej ofercie.

Sprzedajemy takie części do siewników kukurydzy jak:

  • tarcze wysiewające,
  • szczotki siewnika,
  • leje teleskopowe,
  • łączniki,

I inne. Wszystkie produkty spełniają odpowiednie normy i pochodzą od sprawdzonych dostawców.

Części do siewnika dla precyzyjnej pracy

Zadaniem siewników kukurydzy jest sadzenie pojedynczych ziaren w kilkucentymetrowych odstępach. Tylko wtedy ziarna mają dość przestrzeni dla prawidłowego wzrostu. Zakłócenie pracy siewnika prowadzi do tego, że ziarna nie są wysiewane w odpowiedni sposób – co niesie za sobą poważne konsekwencje finansowe. Regularna wymiana części siewnika, które są najbardziej narażone na wyeksploatowanie pozwala zminimalizować koszty i zwiększyć wydajność produkcji płodów rolnych.

Jak skonstruowane są lejki siewnika?

Lejek siewnika to element wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Dzięki temu jest wytrzymały, odporny na przypadkowe uszkodzenia mechaniczne oraz działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych. Jednocześnie odznacza się bardzo niewielką masą własną, co znacznie ułatwia jego wykorzystanie. 

Dostępne w naszej ofercie lejki posiadają modułową, teleskopową konstrukcję złożoną z trzech elementów. Dzięki temu możliwe jest łatwe regulowanie długości lejka w celu dostosowania go do indywidualnych potrzeb i wymagań.  Lejki są dostosowane do montażu w popularnych siewnikach Poznaniak od marki Unia.

Szukasz wysokiej jakości części do siewnika, ale nie wiesz na jakie rozwiązanie się zdecydować? Skontaktuj się z nami a odpowiemy na wszystkie pytania i wątpliwości dotyczące oferty. 

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Filtruj według

Cena
Producenci
Filtruj
Produkt został dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównania