Noże do paszowozu

Paszowozy to niezbędne wyposażenie dla gospodarstw zajmujących się hodowlą zwierząt – bydła, trzody chlewnej. Przy pomocy tych zaawansowanych urządzeń można z łatwością przygotowań mieszankę paszową o odpowiedniej dla prawidłowego wzrostu zwierząt strukturze odżywczej, a także podawać ją w dokładnie wymierzonych dawkach. Aby uzyskać paszę o wysokiej jakości, konieczne jest rozdrobnienie jej składników. Dlatego paszowozy muszą posiadać solidne noże.

Nasza oferta noży do paszowozu obejmuje szeroki wybór części od uznanych producentów, takich jak marki Metal-Fach, Metaltech, Kverneland oraz Kuhn. Noże wykonywane są z wysokiej jakości tworzyw i przy zachowaniu wymogów opisanych w odpowiednich normach.

Jaką rolę odgrywa nóż do paszowozu?

Zadaniem noża do paszowozu jest dokładne rozdrabnianie składników paszy – na przykład sianokiszonki – oraz mieszanie ich ze sobą do uzyskania jednolitej masy. Pasza o dokładnie dobranych proporcjach i odpowiednio przygotowana jest chętnie spożywana przez zwierzęta i łatwiej przez nie przyswajana. Oznacza to, że wybierają odpowiednie, wysokiej jakości noże do paszowozu pośrednio wpływa się na prawidłowy wzrost zwierząt hodowlanych, a tym samym obniża koszty ich karmienia.

Filtruj według

Cena
Producenci
Producent
Filtruj
Produkt został dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównania

Strona wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności