Części do przyczep

Widoczność na drodze jest jednym z najważniejszych czynników wpływających na bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego. Mogą ją zapewnić nie tylko światła – efektywnym rozwiązaniem są również odblaski, które w ciemności są doskonale widoczne z odległości nawet kilkuset metrów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą odblasków do przyczep rolniczych.

Posiadamy w sprzedaży również szereg innych akcesoriów i rozwiązań do przyczep, takich jak bałwanki, błotniki, odboje gumowe.

Bezpieczeństwo pracy w każdych warunkach

Wykonane z pryzmatycznej folii odblaskowej odblaski do przyczep to proste, ale niezwykle skuteczne rozwiązanie dla poprawy bezpieczeństwa na drodze, szczególnie po zmroku oraz w trudnych warunkach pogodowych, takich jak mgła czy silne opady. Stosując je można wyraźnie zaznaczyć obecność przyczepy w danym miejscu, nawet jeśli nie posiada ona własnych źródeł światła lub zasilania. Światło lamp pojazdów poruszających w kierunku tak oznakowanej przyczepy odbija się od odblasku, sprawiając, że przyczepa staje się widoczna z odległości od kilkudziesięciu do nawet kilkuset metrów. To daje czas na dostosowanie prędkości jazdy. Stosując odblaski chronisz nie tylko siebie i swój sprzęt rolniczy, ale również innych uczestników ruchu drogowego.

Pokazano 1-24 z 28 pozycji

Filtruj według

Cena
Producenci
Filtruj
Produkt został dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównania

Strona wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności