Części do przyczep

Widoczność na drodze jest jednym z najważniejszych czynników wpływających na bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego. Mogą ją zapewnić nie tylko światła – efektywnym rozwiązaniem są również odblaski, które w ciemności są doskonale widoczne z odległości nawet kilkuset metrów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą odblasków do przyczep rolniczych.

Posiadamy w sprzedaży również szereg innych akcesoriów i rozwiązań do przyczep, takich jak bałwanki, błotniki, odboje gumowe.

Bezpieczeństwo pracy w każdych warunkach

Wykonane z pryzmatycznej folii odblaskowej odblaski do przyczep to proste, ale niezwykle skuteczne rozwiązanie dla poprawy bezpieczeństwa na drodze, szczególnie po zmroku oraz w trudnych warunkach pogodowych, takich jak mgła czy silne opady. Stosując je można wyraźnie zaznaczyć obecność przyczepy w danym miejscu, nawet jeśli nie posiada ona własnych źródeł światła lub zasilania. Światło lamp pojazdów poruszających w kierunku tak oznakowanej przyczepy odbija się od odblasku, sprawiając, że przyczepa staje się widoczna z odległości od kilkudziesięciu do nawet kilkuset metrów. To daje czas na dostosowanie prędkości jazdy. Stosując odblaski chronisz nie tylko siebie i swój sprzęt rolniczy, ale również innych uczestników ruchu drogowego.

Zestaw lamp bezprzewodowych LED na magnes Connix
  Dostępny
  Elektryka i oświetlenie

  Zestaw lamp bezprzewodowych LED na magnes Connix

  309,71 zł
  Pokazano 1-24 z 28 pozycji

  Filtruj według

  Cena
  Producenci
  Filtruj
  Produkt został dodany do ulubionych
  Produkt dodany do porównania