Agregaty prądotwórcze

Energia elektryczna jest niezbędna do zasilenia całego szerokiego wachlarza urządzeń wykorzystywanych w każdym gospodarstwie rolniczym. Nie zawsze jednak istnieje możliwość pozyskania energii z sieci elektrycznej. W takiej sytuacji jednym z rozwiązań są agregaty prądotwórcze do ciągnika.

Dostępne w naszej ofercie agregaty prądotwórcze od polskiej marki Agregaty FOGO to urządzenia o wysokiej jakości, której potwierdzeniem są liczne certyfikaty. Ponadto w sprzedaży posiadamy szeroki wybór przydatnych akcesoriów, takich jak adaptery oraz skrzynki do równoległego połączenia generatorów od marki KÖNNER & SÖHNEN.

Jakie jest zastosowanie agregatów prądotwórczych?

Agregaty prądotwórcze pozwalają korzystać z energii elektrycznej do zasilenia urządzeń wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do sieci energetycznej. Z ich pomocą można obsługiwać między innymi: 

  • elektryczne maszyny rolnicze, 
  • elektronarzędzia, 
  • pompy, 
  • schładzalniki do mleka. 

Mogą być również z powodzeniem wykorzystywane jako alternatywne źródło prądu w sytuacjach awaryjnych. Dzięki nim bez problemu wykonasz wiele prac w swoim gospodarstwie – wystarczy podłączyć je do ciągnika.  

Pokazano 1-24 z 95 pozycji
Produkt został dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównania

Strona wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności